Вхід

Увійти

Логін
Пароль *
Запам'ятати

Все для лісівника

Тел\факс(0572) 94-96-42, (050) 400-83-41, (097) 529-67-78

Замовити зворотній дзвінок    

Телефонуйте вже зараз. Ми на зв'язку цілодобово

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 
 

  Сайт для тих, для кого ліс, природа є не лише професією...

Logotip KARO C 17.06.13NACHALNIK

 

 

Шановні відвідувачі! Запрошую Вас на наш сайт. Впевнений, що тут ви знайдете все необхідне. Телефонуйте вже зараз, щоб зробити замовлення.

 

З  повагою до Вас, О.А.  Ковбенко

 
 
 
 
 
 

2

Матеріально - гро-шова оцінка лі-сосік

Ціна - 4580.00 грн

 

Замовити

 

    Матеріально - грошова  оцінка  лісосік  це  комплекс  польових  і камеральних робіт, що служить для визначення запасу деревини на лісосіці з поділом його на розмірно-якісні категорії, а також грошова оцінка цього запасу.

 Матеріальна оцінка лісосік полягає у визначенні загального запасу деревини, призначеного для рубки, розподілі його на ділову частину, технологічні, паливні дрова і відходи, а також поділі ділової деревини на категорії крупності і ділові сортименти. Крім того, при матеріальній оцінці лісосік обчислюється середній обєм деревного хлиста. Розрахунки проводять по кожній ділянці в межах лісосіки, а при наявності на ділянці декількох таксаційних виділів - по кожному з них.

     В якості нормативної основи в Україні застосовують сортиментні таблиці, розроб-лені колективами науковців з кафедри лісової таксації української сільськогоспо-дарської академії. Сортиментні таблиці для таксації лісу на корені створено під керівництвом професора К.Є. Нікітіна. Ці таблиці вийшли друком в 1984 році. Вони використовуються для оцінки лісосік пристигаючих, стиглих та перстійних деревостанів. Ввони використовуються для оцінки запасу при прохідних рубках та рубках головного користування. Для таксації молодняків і середньовікових деревостанів використовують однойменні таблиці створені колективом науковців з тієї ж кафедри під керівництвом академіка А.А. Строчинського.  Ці таблиці вийшли друком у 1993 році.

     Матеріально-грошова оцінка лісосік в здійснюється за допомогою комп’ютерної програми MAG.   

     Порядок матеріально-грошової оцінки лісосік залежить від методу таксації лісу. При всіх методах необхідно попередньо обчислювати загальну і експлуатаційну площі лісосіки.

     Програма матеріально-грошової оцінки лісосік виконує всі розрахунки згідно з діючим законодавством з урахуванням необхідності в використанні потрібних сортиментних таблиць.Всі дані розрахунків по кожній лісосіці автоматично заносяться до архіву. Таким чином програма дозволяє отримувати 21 звіт про лісосіки і лісосічний фонд підприємства в будь-якому, необхідному користувачу розрізі. Так, наприклад, за необхід-ності користувач може вільно вибрати будь-які лісосіки і сформувати базу даних, з якої буквально натисканням однієї клавіші, можна отримату підсумкові дані в розрізі видів рубок, порід, лісництв отримати повну інформацію про сортиментну, сортну структуру лісосічного фонду, грошову та матеріальну оцінку не лише в межах кожної ділянки, але й в межах підрозділів і в межах підприємства в цілому. Програма автоматично розраховує основні таксаційні показники деревостану (середня висота, середній діаметр, суму площ поперечного перерізу стовбурів, кількість вибраних для рубання дерев, тощо). Програма дуже проста в користуванні, інтуїтивно зрозуміла, працює в багатьох лісогосподарських підприємствах України.

 

(с) Все для лісівника

 

 
 
 
 

Разом  з приладами купують:

 
 
 
 
 
 

Новини

Контактна  інформація

  • Тел/факс: (0572) 94-96-42
  • Тел: (050) 400-83-41
  • Тел: (097) 529-67-78
  • Телефонуйте вже зараз. Ми на зв'язку цілодобово.
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  •           Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.