Вхід

Увійти

Логін
Пароль *
Запам'ятати

Все для лісівника

Тел\факс(0572) 94-96-42, (050) 400-83-41, (097) 529-67-78

Замовити зворотній дзвінок    

Телефонуйте вже зараз. Ми на зв'язку цілодобово

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 
 

  Сайт для тих, для кого ліс, природа є не лише професією...

Logotip KARO C 17.06.13NACHALNIK

 

 

Шановні відвідувачі! Запрошую Вас на наш сайт. Впевнений, що тут ви знайдете все необхідне. Телефонуйте вже зараз, щоб зробити замовлення.

 

З  повагою до Вас, О.А.  Ковбенко

 
 
 
 
 
 

     Науково-виробниче приватне підприємство ”КАРО” засноване на початку дев’яностих, а саме, в 1992 році, як сімейне приватне підприємство.  То були  часи, коли на теренах бувшого Радянського Союзу з’явилася ціла низка нових незалежних держав і серед них постала й Україна. Тоді, можна сказати одномоментно,  раніше цілісна система такого складного організму, яким було лісове господарство великої союзної держави, перестала існувати. З полиць книжкових магазинів зникла спеціалізована лісогосподарська наукова та виробнича література, перестала існувати система матеріально-технічного постачання лісівничої галузі, зникли геодезичні та таксаційні прилади, перестали в достатній мірі фінансувати лісогосподарську діяльність підприємств та галузеву прикладну науку.

 Лісове господарство молодої держави страждало від тотального дефіциту. Саме тоді я, Ковбенко Олександр Андрійович,  на той час науковий співробітник Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації імені Г.М. Висоцького, заснував це підприємство.  Можливо комусь з читачів буде цікаво те, що я народився і виріс в сім’ї лісівників.  Мої свідомі дитячіроки життя пройшли в подільських лісах на славній Вінниччині, де мій батько, лісник Андрій Якович, а потім брат, лісничий Григорій Андрійович пропрацювали більше ніж пів століття (якщо зсумувати роки  їхньої праці в Бершадському та Чечельницькому лісгоспах).  Я також  пішов по батьковій стежці і в 1977 році закінчив Малинський лісотехнічний технікум, а потім, попрацювавши майстром лісу і відслуживши в лавах Радянської армії, закінчив лісогосподарський факультет  Української сільськогосподарської академії  (зараз НУБіП України) в м. Києві. Після закінчення я працював викладачем спецдисциплін в Чугуєво-Бабчанському лісовому технікумі, був аспірантом, молодшим науковим та науковим співробітником  Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації імені Г.М. Висоцького.  Працював в Херсонській області в Степовому імені В.М.Виноградова філіалі УкрНДІЛГА та в самому УкрНДІЛГА в м Харкові. Але йшов 1992 рік і мені було добре відомо, що лісівнича галузь потребує активного впровадження науково-технічних та технологічних розробок, а зв'язок між наукою та виробництвом був розірваним і наука існувала сама по собі, а виробництво само по собі.  На жаль між ними на той час не існувало так необхідного обміну ідеями технологіями та продуктами. Ми вирішили стати певним місточком між цими двома берегами.  

  Першим продуктом, з яким наше новостворене підприємство вийшло на ринок була комп’ютерна програма ”Матеріально-грошова оцінка лісосік”.  Ветерани галузі мабуть пам’ятають  перші комп’ютери з чорно-білими моніторами. Нам, розробникам програми , довелося не лише поставляти програму підприємствам, але й навчати інженерно-технічних працівників роботі на комп’ютерах та роботі з програмою. Поступово розширювався асортимент нашої продукції.  З’являлися в продажі нові комп’ютерні програми, потім асортимент поповнився вітчизняними та зарубіжними вимірювальними геодезичними та таксаційними приладами, спеціалізованою довідковою та  нормативною літературою, лісівничими атласами та альбомами. Ми налагодили випуск в Україні мірних вилок та висотомірів. Про наше підприємство дізнались лісгоспи майже у всіх регіонах України. Незабаром наш асортимент поповнився  плакатами на лісогосподарську, протипожежну, мисливську та природоохоронну тематику.  Але ми продовжували розвиватися і до нашого асортименту додалися аншлаги, стенди, рекламна та промопродукція. 

  Підприємство почало не лише поставляти готову продукцію з нашого вже досить обширного каталогу, але й виконувати індивідуальні замовлення клієнтів.  Станом на сьогоднішній день ми працюємо з підприємствами, організаціями та учбовими закладами майже по всій території України від Луганщини на сході до Закарпаття на заході та від Чернігівщини на півночі до Одещини на півдні.  Ми з повагою і розумінням ставимося до наших покупців,  глибоко на професійному рівні розуміємо їхні потреби, адже і ми самі і наші співробітники віддали лісівничій та природоохоронній справі багато роківЗапрошуємо до взаємовигідної співпраці теперішніх та майбутніх колег.

 
 
 
 

Новини

Контактна  інформація

  • Тел/факс: (0572) 94-96-42
  • Тел: (050) 400-83-41
  • Тел: (097) 529-67-78
  • Телефонуйте вже зараз. Ми на зв'язку цілодобово.
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  •           Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.