Вхід

Увійти

Логін
Пароль *
Запам'ятати

Все для лісівника

Тел\факс(0572) 94-96-42, (050) 400-83-41, (097) 529-67-78

Замовити зворотній дзвінок    

Телефонуйте вже зараз. Ми на зв'язку цілодобово

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 
 

  Сайт для тих, для кого ліс, природа є не лише професією...

Logotip KARO C 17.06.13NACHALNIK

 

 

Шановні відвідувачі! Запрошую Вас на наш сайт. Впевнений, що тут ви знайдете все необхідне. Телефонуйте вже зараз, щоб зробити замовлення.

 

З  повагою до Вас, О.А.  Ковбенко

 
 
 
 
 
 

Сходи і доріжки

Сходи і доріжки обвивають сад тонкою павутиною, сполучаючи різні його куточки. Вибравши найбільш відповідний матеріал для їх будівництва і приділивши увагу вимогам безпеки, можна радіти отриманому результату: привабливі і зручні елементи благоустрою завжди прикрашають ландшафт.

Перш ніж братися за спорудження сходів і доріжок, має сенс вивчити, що пропонують численні будівельні магазини і виставки. Вибір матеріалів і конструкцій для благоустрою ділянки сьогодні досить широкий, щоб знайти відповідне рішення для будь-якого стилю саду і рельєфу місцевості. У багатьох випадках площа ділянки не настільки велика, щоб оформляти ландшафт терасами або влаштовувати поворотні сходи. Але для невеликої драбинки, яку можна спорудити вручну, і декількох доріжок завжди знайдеться місце.

 0-shodi-1

Один з головних критеріїв, що враховується при будівництві сходів, - довжина людського кроку. В середньому він складає 67 см Два ступені шириною приблизно 30 см і майданчик за ними - найкраще рішення для невеликого перепаду висот.

Якщо ж рельєф крутіший, то залежно від ухилу розраховується кількість східців. Але оптимально, щоб їх число не перевищувало 10 - після цього можна влаштувати майданчик для відпочинку.

 

Співвідношення ширини і висоти східців - теж важливий критерій комфорту пересування по саду. Якщо ширина ступеня менше 30 см, то дорослій людині просто бракує місця, щоб поставити ногу. Якщо висота ступеня перевищує 15 см, то підйом стає важким і незручним. Таким чином, стандартне комфортне з точки зору ергономіки співвідношення складає 30х15 см Але варто пам'ятати, що прогулянки по саду все-таки не спринтерський біг по місту і не підйом по офісних сходах, коли важливо не втратити ні хвилини, а вид відпочинку і релаксації.

 0-shodi-2

Тому якщо східці сходів на ділянці ще плоскіші, наприклад 40х10 см, це тільки плюс.З усього широкого різноманіття матеріалів і конструкцій для спорудження сходів на ділянці зупинимося на найпоширеніших. Монолітні сходи з бетону найбільш прості і дешеві у використанні. Вони виготовляються в заводських умовах в дерев'яній опалубці.

 

Найпривабливіший з точки зору дизайну варіант - звичайний сірий бетон. Але за рахунок додавання в розчин спеціальних пігментів матеріал може придбавати різні відтінки. Перевага монолітних сходів полягає в тому, що конструкція дуже міцна і надійна, а ухил задається раз і назавжди, немає усадки східців. Недолік - досить обмежені декоративні можливості: готові бетонні сходи завжди виглядають занадто нудно і буденно.

 

Більше різноманітності надають збірні сходи з штучного каменю. Це усе той же бетон, але з цікавіше фактурою поверхні. Сходи збираються з окремих східців або каменів, що встановлюються в грунт без фундаменту. Технологія виробництва дає можливість створювати фактури і відтінки матеріалу, що імітують різні породи натурального каменю. Якщо рельєф місцевості не занадто крутий, між східцями можна залишити вільні ділянки, порослі травою. Такі сходи добре впишуться в пейзажний стиль саду.

 

Як би не були хороші і досконалі штучні імітації, вони не в силах замінити красу і чарівливість натурального каменю. Садові сходи з натурального каменю зводять нечасто, тому що це задоволення не з дешевих. Але результат виправдовує очікування: такі конструкції ідеально вписуються у будь-який стиль ландшафту, будь то парадна регулярна геометрія або продуманий художній безлад.

 0-shodi-3

Для східців з усіх сортів натурального каменю найчастіше використовується піщаник. Для декоративного оформлення поручнів, балюстрад можуть застосовуватися і дорожчі сорти, наприклад, мармур або граніт. Східці таких сходів зазвичай укладають на подушку з щебеня або гравію, щоб захистити камінь на час морозів.

Цеглина і брущатка - стильні і оригінальні матеріали для будівництва сходів, здатні переносити перепади температур і інші дії. Звичайно, робота з ними вимагає терпіння: щоб звести конструкцію з мелкоштучных матеріалів, треба більше часу. Але з точки зору декору матеріали привабливі - східці з червоного клінкеру або брущатки, контрастуючи із зеленню саду, створюють романтичний настрій. Варіанти облаштування садових сходів різноманітні. Залишається тільки вибрати відповідний!

 
 
 
 

Новини

Контактна  інформація

  • Тел/факс: (0572) 94-96-42
  • Тел: (050) 400-83-41
  • Тел: (097) 529-67-78
  • Телефонуйте вже зараз. Ми на зв'язку цілодобово.
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  •           Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.