Вхід

Увійти

Логін
Пароль *
Запам'ятати

Все для лісівника

Тел\факс(0572) 94-96-42, (050) 400-83-41, (097) 529-67-78

Замовити зворотній дзвінок    

Телефонуйте вже зараз. Ми на зв'язку цілодобово

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 
 

  Сайт для тих, для кого ліс, природа є не лише професією...

Logotip KARO C 17.06.13NACHALNIK

 

 

Шановні відвідувачі! Запрошую Вас на наш сайт. Впевнений, що тут ви знайдете все необхідне. Телефонуйте вже зараз, щоб зробити замовлення.

 

З  повагою до Вас, О.А.  Ковбенко

 
 
 
 
 
 

План бусольної зйомки

План бусольної зйомки

Ціна - 4580.00 грн.

 

Замовити

     

     Всім лісівникам  добре відомо  якою трудомісткою є процедура  виконання  матеріальної, а тим більше, матеріально-грошової оцінки лісосік.  Це робота, котра потребує великої уваги, точності, спеціальних знань і неабиякої працелюбності та відповідальності.  Найменша похибка і багатогодинну працю змарновано.  Дуже важко знайти  допущену  помилку.

       Ви забудете  про все це, якщо  скористаєтеся  комп’ютерною програмою Бусольна  зйомка

  Якщо указати число точок вибрати потрібні назви румбів та значення градусів і довжин ліній тавеличин вертикальних кутів нахилу, то програма автоматично перерахує довжини лінії з урахуванням поправки на кути нахилу.

     Якщо в програмі ввімкнено функцію виводу на екран інформації про невязки, то така інформація зявиться на екрані. Появиться на екрані вікно “План ділянки”. В цьому вікні слід заповнити інформацією всі поля вводу, крім площі. В цій версіїї програми розробник дає можливість користувачеві вибрати той чи інший масштаб.

     В програмі закладено можливість змінювати масштаб. Цю функцію потрібно використовувати у випадку, коли площа ділянки незначна і зображення плану в масштабі 1:10000 дрібне і невиразне. Тоді користувач, як правило, друкує план в двох екземплярах. Один в масштабі 1:10000 (бо цього потребує відповідна інструкція), а другий в масштабі 1:5000 чи 1:2500 (в залежності від бажання користувача) для того, аби досконало бачити всі найдрібніші деталі плану.

      На екрані можна буде побачити зображення ділянки, виконане червоним (за ввведеними даними) і чорним (з розкиданими комп’ютером нев’язками) кольорами. Чим точніше виконавці зйомки виконали свою роботу в польових умовах, тим ближче одне до одного обидва зображення.

     Якщо оператор задоволений якістю польових робіт (нев’язка допустима, росходження між чорним та червоним зображеннями незначні, і площі, розраховані комп’ютером і виконавцями співпадають, або різниця між ними є мінімальною), то можна виконувати друк плану.

     В випадку, коли якість польових робіт незадовільна (нев’язка є недопустимою, росходження між чорним та червоним зображеннями досить суттєві і значні, або площі, розраховані комп’ютером і виконавцями не співпадають, тобто різниця між ними є досить значною), можливі два варіанти подальшої роботи:

а - переробити роботу в полі,

б - відредагувати (виправити помилки) в камеральних умовах.

     В залежності від того, яке рішення про подальшу роботу прийме користувач (друкувати план чи переробити неякісно виконану роботу в полі, або ж редагувати введену інформацію, себто виправити помилки в камеральних умовах), потрібно виконати операції, котрі описано далі.

    Програма проста, інтуїтивно зрозуміла, в рази скорочує час роботи, друкує якісний картографічний матеріал.  

 
 
 
 

Разом  з комп'ютерними програмами купують:

 
 
 
 
 
 

Новини

Контактна  інформація

  • Тел/факс: (0572) 94-96-42
  • Тел: (050) 400-83-41
  • Тел: (097) 529-67-78
  • Телефонуйте вже зараз. Ми на зв'язку цілодобово.
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  •           Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.