Вхід

Увійти

Логін
Пароль *
Запам'ятати

Все для лісівника

Тел\факс(0572) 94-96-42, (050) 400-83-41, (097) 529-67-78

Замовити зворотній дзвінок    

Телефонуйте вже зараз. Ми на зв'язку цілодобово

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 
 

  Сайт для тих, для кого ліс, природа є не лише професією...

Logotip KARO C 17.06.13NACHALNIK

 

 

Шановні відвідувачі! Запрошую Вас на наш сайт. Впевнений, що тут ви знайдете все необхідне. Телефонуйте вже зараз, щоб зробити замовлення.

 

З  повагою до Вас, О.А.  Ковбенко

 
 
 
 
 
 

Геодезичні та таксаційні вимірювання та інструменти в лісовому господарстві

Геодезичні та таксаційні вимірювання та інструменти в лісовому господарстві

(О. А. Ковбенко, Ю. М. Ковбенко)

Ціна - 75 грн.

 

Замовити

 В книзі висвітлено основні питання, пов'язані з виконанням геодезичних та таксаційих вимірювань. Наведено характеристики способів та одиниць вимірювання, властивостей похибок вимірювання. Розглянуто питання про наземну зйомку, план, масштаби, провішування та вимірю­вання ліній, азимути і румби та залежності між ними.Описано куто­мірну зйомку, інструменти для зйомки, перевірки бусолей, обробку по­льових матеріалів, складання планів, обчислення площ та сучасні ком­п'ютерні та геоінформаційні технології для виконання наземної зйомки. Охарактеризовано інструменти і прилади, які використовуються для відмежування ділянок, вимірювання довжини і діаметра зрубаних дерев і готових сортиментів: різні конструкції мірних вилок і дендрометрів для вимірювання діаметрів дерев, що ростуть, контактним і дистанційним способами: різні висотоміри, основані на геометричних, тригонометричних та оптичних принципах і закономірностях для вимірювання висот деревних стовбурів: свердла для визначення віку та приросту дерев; повнотоміри для вимірювання суми площ поперечних перетинів дерев у деревостанах. Розглянуто сучасні засоби лісотаксаційних вимірювань та програмне забезпечення для опрацювання мате­ріалів лісотаксаційних вимірювань.

Книга буде корисною керівникам, заступникам, інженерно-технічним працівникам лісогоспо­дарських підприємств, національних природних парків, студентам і викладачам вузів, учням та виклада­чам технікумів, коледжів і ліцеїв лісового та природоохоронного профілю, членам і керівникам шкільних лісництв, лісовпорядникам тощо.

 
 
 
 

Разом  із довідковою літературою купують:

 
 
 
 
 
 

Новини

Контактна  інформація

  • Тел/факс: (0572) 94-96-42
  • Тел: (050) 400-83-41
  • Тел: (097) 529-67-78
  • Телефонуйте вже зараз. Ми на зв'язку цілодобово.
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  •           Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.