Вхід

Увійти

Логін
Пароль *
Запам'ятати

Все для лісівника

Тел\факс(0572) 94-96-42, (050) 400-83-41, (097) 529-67-78

Замовити зворотній дзвінок    

Телефонуйте вже зараз. Ми на зв'язку цілодобово

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 
 

  Сайт для тих, для кого ліс, природа є не лише професією...

Logotip KARO C 17.06.13NACHALNIK

 

 

Шановні відвідувачі! Запрошую Вас на наш сайт. Впевнений, що тут ви знайдете все необхідне. Телефонуйте вже зараз, щоб зробити замовлення.

 

З  повагою до Вас, О.А.  Ковбенко

 
 
 
 
 
 

6

Довідник з лісонасінневої справи та вирощування сіянців дерев. порід

Ціна - 65 грн.

 

 

Замовити

 Насіння, що не дає сходів при весняному посіві, висівають восени або стратифікують. Призначене для стратифікації насіння ретельно перемішують із потрійною (по обсягу) кількістю вологого грубозернистого піску або торф'яної крихти. Перед цим пісок повинен бути прожарений при високій температурі (150—200 °С), а потім зволожений водою з розрахунку 3 л води на 20 кг піску. Торф готують завчасно. Улітку його роздрібнюють і просівають через решето з комірками 5 мм. При вживанні торф'яну крихту зволожують водою так, щоб при міцному стискуванні в кулаці краплями виділялася вода.

 Суміш зберігають у ящиках з отворами в стінках у приміщенні з температурою 0—5 °С у продовж всієї зими або декількох місяців перед посівом. Вологість суміші перевіряють кожні 15-20 днів з додаванням у необхідних випадках води. При цьому суміш перемішують, грудки, що злежалися розминають, зіпсоване насіння видаляють. Після появи корінців ящики ставлять під сніг або на льодовик.

    У наш час знайдені способи прискореної стратифікації насіння деяких порід. Так, насіння ясена зеленого трикратно по 10 годин вимочують у воді, нагрітій до 45 °С, протягом 3 діб. Горіх маньчжурський швидко дає сходи після 10-денного замочування в теплій воді при температурі 25—30 °С. Насіння гледичії й білої акації ошпарюють окропом.

    Щоб прискорити проростання насіння модрини, сосни, ялини, ільма, берези, які стратифікації не вимагають, його перед посівом тримають у вологому стані до початку накльовування (насіння модрини близько 4 діб, інші близько 2 діб). Для цього насіння насипають у захищеному від вітру й сонця місці шаром 20—25 см, добре (до повного насичення) поливають чистою водою за температури в 20—25 °С і вкривають полотном. Кожні 12 годин насіння ретельно перемішують, додаючи воду.

 

(с) Все для лісівника

 

 
 
 
 

Разом  з атласами та альбомами купують:

 
 
 
 
 
 

Новини

Контактна  інформація

  • Тел/факс: (0572) 94-96-42
  • Тел: (050) 400-83-41
  • Тел: (097) 529-67-78
  • Телефонуйте вже зараз. Ми на зв'язку цілодобово.
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  •           Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.